Jump to content
Sunucu Açılışı Hk. Read more... ×

Inked

General Staff
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Inked last won the day on December 3

Inked had the most liked content!

Community Reputation

0 Ortalama

About Inked

 • Rank
  Gangster

Recent Profile Visitors

271 profile views
 1. Inked

  Sunucu Açılışı Hk.

  Merhabalar. Vinewood yönetim ekibi olarak yoğun iş gücü harcadığımız iki haftalık bir süreci geride bıraktık ve bu durumla birlikte artık sunucu açılışına adım adım yaklaştığımızı mutlulukla duyuruyoruz. Geliştirici ekibi olarak çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz. 21.12.2018 - 21:30 tarih ve saatlerinde oyun sunucusunu aktif hale getireceğiz. Herhangi bir erteleme olmadan sunucu açılışının sağlıklı bir şekilde gerçekleşeceğini ön görüyoruz fakat erteleme söz konusu olduğunda, açılış öncesi ufak bir duyuru ile sizleri bilgilendireceğiz.
 2. Basın kartları eklendi. Bunun dışında mobil mağaza içerisinde yer alan uygulamalarda medya türü oluşumların kullanabileceği yayıncı moduna sahip YouTubeLIVE uygulaması bugün eklendi. Güncelleme notlarını incelemelisiniz. Bunun dışında mevcut taleplerinizden callsign onaylanabilir, başlığı güncellemeye devam edin. Takip ediyor olacağım.
 3. Inked

  Güncelleme Notları

  Sürüm 1.4.0 EKLENENLER Telefon menüsünde artık yeni etkileşimler bulunuyor: Mobil Mağaza ve Uygulamalar! Mobil Mağaza: Telefonlarınıza mobil mağaza da bulunan uygulamaları indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamalar cep telefonlarının kullanılabildiği her alanda aktiftir. Uygulamaları daha sonra isteğinize bağlı olarak telefonunuzdan kaldırabilirsiniz. Uygulamalar: Uygulamalar, kullanıcıların telefon üzerinden etkileşime geçebileceği sistemsel fonksiyonlara ev sahipliği yapar. Bir uygulamayı indirdikten sonra bir süre kullanabilir, daha sonra kaldırabilirsiniz. Şuan için indirebileceğiniz tek uygulama medya oluşumlarıyla etkileşime geçebileceğiniz YouTube LIVE! YouTube LIVE!: YouTube LIVE çok yönlü bir uygulama. Medya kuruluşları uygulama üzerinden canlı yayın gerçekleştirerek abonelerine hitap edebilirler. Uygulamanın yayıncı tarafında birden fazla kontrol mekanizması bulunmaktadır. BUGFIX/DÜZELTMELER Kullanıcı arayüzüne düşen metinlerin tamamının Türkçe karakter problemleri giderildi. /aracboya komutunun parayı eksiye düşürmesine sebep olan hata giderildi. Modifikasyon silme ekranında bazı parçaların ücretsiz silinmesine sebep olan hata giderildi. /health ve /refill komutları kaldırıldı. Can barları tamamen kaldırıldı ve sadece isimler gözükecek şekilde ayarlandı. Aktif yöneticiler artık karakter isimleri yerine forum isimleri ile görünüyorlar. Oyuncuların verdiği ihbarların devlet kurumlarına ulaşmamasına sebep olan hata giderildi. /cezakes komutuna 1-8000 arası değer sınırı getirildi. Binco içerisinde kadın ve erkek modelleri baştan aşağıya ayarlandı, patenli modeller ve devlet görevlilerinin modelleri kaldırıldı. Medya kuruluşları için /basinkarti komutu ile basın kartını diğer oyunculara göstermenize yarayacak fonksiyon getirildi. Market türü işletmelerin satış listelerinden; gps, boya kutusu, tamir kitleri, ilk yardım malzemeleri, cep telefonu, telsiz, yakıt bidonu, levye, radyo, maske, sopa kaldırıldı. Market türü işletmelerin satın alma ekranlarının görüntüsü oldukça yavandı, baştan aşağıya yenilendi. İşletme türlerine yeni bir tür olan pawnshop eklendi ve market satış menüsünden kaldırılan tüm elektronik malzemeler pawnshop türüne taşındı. /ustara komutundaki görsel düzen tamamen değiştirilerek yazı tabanlı hale yenilendi. /yakital komutunun uygulanması sonrasında yakıt doldurma işlemini iptal etme bildirisi oluşturuldu. Banka hesap kontrolünden para transferi sekmesi kaldırıldı. Pay&Spray noktalarının tamamı kaldırıldı. Kullanıcıların ALT+TAB kombinasyonu uygulaması sonrası AFK olduklarını belirten ibareler isimlerinin yanlarına eklendi. Anti hile(InGuard) sistemi tespit edilen yeni yazılımlar için güncellendi. EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
 4. Başlığınız içerisinde belirttiğiniz tüm önerileri SA:MP destekliyor. Başlığı inceleme altına aldım, bu sırada önerilerinizi devam ettirmenizi öneririm.
 5. Inked

  Güncelleme Notları

  Sürüm 1.3.0 EKLENENLER Tamirhaneler için oluşturulan modifikasyon sisteminde takılan parçalar sadece toplu bir şekilde kaldırılabiliyordu. Bu kaldırılarak yerine slot üzerinden modifikasyon kaldırma seçeneği eklendi ve $1200 olan modifikasyon kaldırma ücreti $100'a düşürüldü. LSPD araçları ve departman içerisinde kullanılan MDC paneli görsel olarak yavan ve sistemsel olarak yetersizdi. Görsel iyileştirmeler yapılarak, plaka sorgulama, kişi sorgulama seçenekleri getirildi. LSPD personelleri için yakın telsiz seçeneği getirildi. ÖNİZLEME
 6. Inked

  Güncelleme Notları

  Sürüm 1.2.9 EKLENENLER - Envanter sisteminin görsel görüntüsü oldukça yavandı. Görsel iyileştirmeler yapıldı ve slot sayısı her karakter için 8 değerine düşürüldü. - Oluşum kurma noktasına işletmeler kategorisinde yeni bir seçenek eklendi: "Kumarhane". - Kumarhane oluşumuna üye olan ve kumarhane sahibi olan kullanıcılara oyun oynatma seçeneği eklendi. (Oluşum dışı kullanıma kapalıdır) BUG FIX/DÜZELTMELER /aracboya komutunda oluşan değer hataları giderildi. /yakital benzin/dizel komutunun benzin istasyonlarının dışında kullanılmasına sebep olan hata giderildi. Evlerin içerisinde yer alan silah tezgahları tamamen kaldırıldı. Yeni oluşturulan karakterlerin bir orduya yetecek kadar silahla spawn olmalarına neden olan sorun giderildi.
 7. Inked

  Shankar Bidari

  Bakışları on kilometre çapındaki tüm kadınları arzulatıyormuş.
 8. Inked

  Vinewood Roleplay Hakkında Görüşleriniz

  Rol ne kadar bizim için daha önemli olsa da sistemsel olarak kendimizi geliştirmek için sıkı bir çaba sarf ediyoruz. Bu nedenle gün ve gün aşırı güncellemelerimiz devam ediyor. Birincil önceliğimiz, rol akışına destek olacak ve rolü ön planda tutacak şekilde geliştirmeler sonrasında ütopik fikirler hayata geçebilir. Yorum için teşekkürler, keyifli kalın.
 9. Inked

  Geçmiş Tanıtımlar Hk.

  Exton Avenue Wah Ching Jefferson, Los Santos Jefferson Bölgesi Polis Departmanı ve Santos tarafından her zaman için bir Ghetto mahallesi olarak biliniyordu. 90'lı dönemlerden beri pek çok illegal örgütler, çeteleşmeler bu bölgede varlıklarını kabul ettirdi. 2015-2018 döneminde Jefferson Mahallesinde çok sayıda Asyalı göçmenlerin yerleşmesi ile Jefferson Nüfusunun %70'ini Asyalı insanlar oluşturuyordu. Azınlıkta kalanlara mahalle içerisinde safa tutan Asyalı gençler yavaş yavaş çeteleşmelere yöneldi. Bu çeteleşmeler sadece Asyalılar ile azınlıklar arasında değil, kendi aralarında da boy göstedi. Üstünlük kabul ettirmeye çalışan Çinli gençler orjinaliyle hiçbir alakası olmayan Wah Ching ve ABZ-VBZ topluluklarını oluşturduklarını iddia ettiler ve Çinli gençler arasında üstünlük yarışı başladı. Exton Avenue Wah Ching Gang bu üstünlük yarışı içerisindeki çetecilerden sadece biriydi. En fazla gence sahip olan bu çete zamanla diğerlerine karşı üstünlük sağladı ve Jefferson Mahallesindeki en büyük sokağın kendileri olduğunu kabul ettirdi. Günümüzde ise bu Çinli Gençler bölgedeki uyuşturucu satışının %75'ine hükmettikleri söyleniyor ve gün geçtikçe 14-16 yaşlarındaki ergenlerin beynini yıkayarak taraflarına çekiyor ve bu sayede üye elde ediyordu.
 10. Inked

  Karakter Başvuruları

  Karakter başvurusu gönderdikten sonra karşınıza gelen ekranda yönlendirmeyi beklemeniz gerekmektedir. Başvurunuzu gönderdikten sonra bir süre bekleyin ve sistemin sizi anasayfaya göndermesini bekleyin. Beklemeyen kullanıcıların karakter başvuruları oluşmamaktadır.
 11. Inked

  Güncelleme Notları

  Sürüm: 1.2.8
 12. Inked

  Vatandaşlık İşlemleri

  GİRİŞ Sistem, karakter tabanlı işlemlerin oyun içerisinden kolaylıkla gerçekleştirilebilmesi için oluşturulmuştur.
 13. Inked

  Silahlar

  Sistem Güncellemesi Silah depolarından alınan silahlara şarjör yapısı kazandırıldı. Silahlarınızı kullanabilmek için mermi noktasından şarjör almalı ve silahlarınıza yerleştirmelisiniz. ŞARJÖR KAPASİTELERİ Silah Adı Kapasite Colt 45 (9mm) 150 Mermi Desert Eagle 80 Mermi UZI 300 Mermi MP5 300 Mermi Tec9 300 Mermi AK47 200 Mermi
 14. Inked

  Güncelleme Notları

  Sürüm: 1.1.8 Karakterler arasında oluşan senkronizasyon problemi giderildi. /yolbariyeri komutu kaldırıldı. (Yerine ilerleyen sürümlerde sokak objeleri eklenecek - LSPD -) Kelepçeli oyuncuların oyundan çık/gir yapması durumunda kelepçelerinin yeniden aktif olmamasına sebep olan hata giderildi. RS Haul üzerinden alınan silahların ücretlerinin alınmamasına sebep olan hata giderildi. RS Haul üzerinden alınan silahların diğer oyunculara verilmesi engellendi. Araç parçalama sisteminde ki bildiri hataları düzeltildi. Hasarlı araçların bildiri hataları düzeltildi. RS Haul üzerinden alınan silahların çık/gir sonrasında kaybolmasına sebep olan hata giderildi. Modifikasyon panelinde para gitmemesine sebep olan hata giderildi. Modifikasyon panelinde para bildirilerinde oluşan hatalar giderildi. LSPD üyelerinin görev silahlarını yere bırakmalarını sağlayan hata giderildi. LSPD mesai başlangıcı/mesai sonu bildirilerinde yer alan rütbe hataları giderildi. Yeni kurulan oluşumların veritabanına kayıt aşamasında yaşanan problemleri düzeltildi.
 15. Inked

  Karakter Başvuruları

  Karakter başvurularında oluşan şifreleme hatası nedeniyle karakter başvuru şifreleri sıfırlanmıştır. Buna göre: Forum özel mesaj kutularınızda karakterlerinize atanmış yeni şifrelerinizi göreceksiniz. Şifreleriniz siz oyuna giriş yapana kadar size tanımlanmış şifrelerdir. Oyuna giriş yaptığınızda karakterlerinize şifre değiştirme hakkı tanımlanmış olacak. Posta kutusuna mesaj düşmemiş kişilerin karakter şifrelerinde herhangi bir problem olmadığı anlaşılabilir ya da forum hesaplarını yanlış belirtmiş olabilirler. Konu hakkında destek bileti oluşturulabilir.
×