Jump to content
Sunucu Açılışı Hk. Read more... ×

Brujah

Member
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Ortalama

About Brujah

 • Rank
  Gangster
 • Birthday 04/11/1995

Recent Profile Visitors

73 profile views
 1. Brujah

  Ruhsat Başvuru Formu

  İşletme Sahibinin Adı Soyadı : Doğum Tarihi : Vatandaşlık Numarası : Sicil Kaydı : İşletmenin İsmi : Türü : Adresi : Görüntüsü : Başvurulan Ruhsat Tipi : Yeterlilik Belgesi : [ ] Açılış Ruhsatı : [ ] Hijyen Ruhsatı : [ ] Afet Koordinasyon Belgesi : [ ] Code: Select all [center][img=https://i.hizliresim.com/nlJr10.png][/center] [hr] [center][b][u]İşletme Sahibinin[/u][/b][/center] [hr] [b]Adı Soyadı :[/b] [b]Doğum Tarihi :[/b] [b]Vatandaşlık Numarası :[/b] [b]Sicil Kaydı :[/b] [hr] [center][b][u]İşletmenin[/u][/b][/center] [hr] [b]İsmi :[/b] [b]Türü :[/b] [b]Adresi :[/b] [b]Görüntüsü :[/b] [b]Başvurulan Ruhsat Tipi : [/b] [list]Yeterlilik Belgesi : [ ][/list] [list]Açılış Ruhsatı : [ ][/list] [list]Hijyen Ruhsatı : [ ][/list] [list]Afet Koordinasyon Belgesi : [ ][/list] Başvuru Formunu LSFD>Online İşlemler kısmına başlık ''İSİM_SOYİSİM - İŞLETME ADI'' olacak şekilde konu olarak açınız.
 2. Los Santos Fire Department Halkla İlişkiler Birimi KİŞİSEL BİLGİLER İsim Soyisim : Doğum Tarihi : Telefon : E-posta : İLETİŞİM FORMU Talep Tipi : Bilgi [ ] Röportaj [ ] Ride Along Programı [ ] Randevu [ ] Dilek/İstek/Şikayet [ ] Destek [ ] İzin Belgesi [ ] Yangın Önlem Denetimi [ ] Toplu İlk Yardım Semineri [ ] İş Güvenliği Semineri [ ] Kimsayal/Patlayıcı ve Parlayıcı Maddeler Semineri [ ] Gönüllü İtfaiyeci Semineri [ ] İlk Yardım Semineri [ ] Doğal Afet Müdahale Semineri [ ] Çocuk Koruma Programı [ ] Sosyal Yardımlaşma Etkinlik [ ] Talep Tarihi : GG/AA/YY İsim Soyisim Talebiniz işleme alındıktan sonra e-posta adresiniz üzerinden dönüş sağlanacaktır. ((Formu kopyalayıp doldurduktan sonra LSFD>Online İşlemler alanına başlık "[PR] İsim_Soyisim" olacak şekilde konu açınız.))
 3. Los Santos Fire Department İlk Yardım Kursu Katılım Formu KİŞİSEL BİLGİLER İsim Soyisim : Adres : Doğum Tarihi : Kan Grubu : Boy : Kilo : Belgenin verileceği kurum : LSFD [ ] LSPD [ ] GOV [ ] Diğer [ ] Kişisel [ ] KURS BİLGİLENDİRMESİ Los Santos Fire Department - Medical Division tarafından verilecek olan İlk Yardım Semineri sonunda kursu başarı ile bitiren kursiyer eyalette geçerli sertifikalı bir ilk yardımcı olacaktır.Birçok kamu kurum ve kuruluşlarında gerekli kılınan bu belge sadece belirli dönemlerde açılan kurslar ile temin edilmektedir.İlk yardım sertifikalı bir vatandaşın müdahale edemeyeceği durumlar ve uyması gereken kurallar aşağıda belirtilmiştir. Sertifikalı vatandaşlar ilaçlı tedavi yapamaz. Olay yerine yetkili personel geldikten sonra hiçbir izinsiz müdahalede bulunamaz. Sağlık kabini açamaz ve bu belge ile kazanç elde edemez. Yetkisi ve bilgisi dışında yaptığı müdahale sonucu tüm sorumluluk ilgili vatandaşa aittir.Cezai müeyyidesi vardır. Profesyonel FF-EMS,EMT,EMS personeli gibi davranamaz. İlk Yardım Sertifikası Gereksinimleri : US Vatandaşı olmak. Kurs katılım ve sertifika bedeli olarak 150 USD olarak belirlenen harcı yatırmak ve makbuz almak. Kurs boyunca teorik ve pratik derslerin tümüne katılıp kurs sonunda yapılacak teorik ve pratik sınavdan 60 üzeri puan almak. Yukarıda yer alan bilgileri okudum anladım ve kabul ediyorum , başvurumu onaylıyorum. İsim Soyisim ((Formu kopyalayıp doldurduktan sonra LSFD>Online İşlemler alanına başlık "[IYS] İsim_Soyisim" olacak şekilde konu açınız.))
 4. Los Santos Fire Department Personel Şİkayet Formu KİŞİSEL BİLGİLER İsim Soyisim : Doğum Tarihi : Telefon : ŞİKAYET BİLGİLERİ Tarih : Saat : Personel Adı : Şikayetiniz: Olayı anlatınız : Kanıtlarınız : Şahitler : Yukarıda belirtmiş olduğum şikayetim doğrultusunda gereğinin yapılmasını rica ederim. İsim Soyisim ((Formu kopyalayıp doldurduktan sonra LSFD>Online İşlemler alanına başlık "[PSF] İsim_Soyisim" olacak şekilde konu açınız.))
 5. Brujah

  #0006 Kevin_Barnett

  Adı : Kevin Soyadı : Barnett Doğum Tarihi : 25.03.1990 Rozet Numarası : 0006 Rütbesi : Yüzbaşı CEZA KAYITLARI Personelin ceza kaydı bulunmamakta. ÖDÜL KAYITLARI
 6. Yine Virtue yine güzel fikirler hatta gazeteye abone olanların forum hesaplarına pm şeklinde gazete atılabilir.Şahsen ben alırım.
 7. Kundaklama rolleri için oyun yöneticisinden izin alındıktan sonra rollerin geçerli sayılabilmesi ve rolün devamında boşluk olmaması için aşağıda yer alan formu doldurmanız gerekmektedir.Bu form sayesinde kundaklama rolü sonrası bölgeye intikal eden LSFD personelleri eylem ile ilgili bilgileri buradan toplayacaktır. LSFD Kundaklama Rolleri Bilgi Formu Kullanılan yakıcı : (Rol esnasında kullanılan yakıcı maddeyi yazınız.) Kullanılan yanıcı : (Rol esnasında kullanılan yanıcı maddeyi yazınız.) Eylem tarihi : (Rolün gerçekleştirildiği tarihi yazınız.) Eylem saati : (Rolün gerçekleştirildiği saati yazınız.) Olay Yerinde herhangi bir delil bırakıldı mı? : Evet [ ] Hayır [ ] Bırakıldı ise nedir? : Olayı kısaca yazınız : ((Aşağıda yer alan kodun içindeki içeriği kopyaladıktan sorna doldurup Brujah kullanıcısına başlık "İsim_Soyisim - Kundaklama Rolü Formu - Tarih" olacak şekilde gönderiniz.)) LSFD Kundaklama Rolleri Bilgi Formu Kullanılan yakıcı : (Rol esnasında kullanılan yakıcı maddeyi yazınız.) Kullanılan yanıcı : (Rol esnasında kullanılan yanıcı maddeyi yazınız.) Eylem tarihi : (Rolün gerçekleştirildiği tarihi yazınız.) Eylem saati : (Rolün gerçekleştirildiği saati yazınız.) Olay Yerinde herhangi bir delil bırakıldı mı? : Evet [ ] Hayır [ ] Bırakıldı ise nedir? : Olayı kısaca yazınız :
 8. LSFD rollerinin daha gerçekçi ve keyif verici olmasını sağlamak amacı ile düşündüğüm sistemlerdir. 1-Merdiven Objesi Ekleme Uzun (1437) ve kısa (1428 ) merdiveni belirli bir komut ile ekleyip konumlandırma yapabileceğimiz bir sistem ile oyun mekaniklerinin izin vermediği tırmanma ve kurtarma işlemlerini yapmamızı sağlayacakır.Bu merdivenler aracın üzerinden kurularak araç merdiveni havası yaratılabilir. 2-Branda Objesi Ekleme İntihar veya düşme gibi rollerde LSFD personeli tarafından kullanılacak belirli bir komut ile ekleyip konumlandırma yapabileceğimiz bir sistem ile roller daha gerçekçi olabilir.Düşme veya atlama rolü bu alana düşülmesi ile sonuçlanırsa sistemsel ölüm role yansımayacak ve kişi kurtulmuş sayılacaktır.Aksi durumda bu alan dışına düşünce CK/PK admin onayına bırakılmalıdır. Brandaya en yakın obje : 14449 3-İşyeri/Ev Mühür Sistemi Ruhsat,lisans sebebi veya bir yangın rolü sonrası inceleme rolleri için LSFD personeli tarafından süresi ayarlanabilecek şekilde geçici mühürleme komutu ile roller daha gerçekçi olacaktır. "/muhurle süre işyeri/ev id /sebep " şeklinde bir komut olabilir "/muhurkir id" gibi bir komutla tüm oyuncular tarafından bu mühür kırılabilir bu rolü yapan oyuncu ic olarak suç işlemiş sayılabilir ve LSPD gibi kurumlarca yeni rollere açılabilir. 4-LSFD Rozet Komutu /rozetgoster tarzı bir komut ile şahsın LSFD personelini olduğunu kanıtlaması sağlanabilir. 5-Kapı kırma komutu LSFD personeli acil durumlarda rol icabı kilitli olan tüm işletme ve evlerin kapısı kırabilmeli gerçekçi düşünürsek bir yangın esnasında kapılar kilitli kalabilir veya engellenmiş oalbilir şahıslar duman sebebi ile baygın rolü yapıyor olabilir. 6-LSFD MDC /lsfdmdc komutu ile bir evin veya iş yerinin kime ait olduğu,şahsın sağlık kaydı,kimlik bilgileri LSFD personeli tarafından görüntülenebilir.Rollere katkısı olacağını düşündüğüm bir sistem 7-Gerçekçi LSFD skinleri SAMP RC1 ile gelen skin yükleme sistemi ile gerçekçi LSFD skinleri standalone şeklinde eklenilir rollere estetik katabilir. 8-Ceset Torbası Sistemi CK ile biten rollerde 19944 id obje LSFD personeli tarafından eklenebilir ve CK olan karakter isim değiştirmek vs. için rolün bitmesini beklemesine gerek kalmadan çıkabilir. İyi forumlar.
 9. Konut Daire Denetim Programı Konut Daire Denetimleri (R1 / R2), Devlet Yangın Mareşalının öngördüğü şartlar olup, program kriterlerine giren tüm özelliklerin genel yangın / yaşam güvenliği hükümlerine uygun olmasını sağlamaktır. California eyaletinde bulunan üç veya daha fazla üniteden oluşan ve 15'e kadar olan çok katlı apartman binaları yerel itfaiye tarafından denetlenecektir. Rutin yıllık teftiş, mülkünüz üzerinde, kamu eğitiminin birincil hedefi ile gerçekleştirilecektir. Daha fazla bilgi için lütfen firemarshal@lscity.org veya (213) 978-3583 numaralı telefondan LSFD Yangın Önleme Bürosu ile iletişime geçmekten çekinmeyin. KONUT ÖZELLİKLERİ (R1 / R2) İNCELEME PROGRAMI SIK SORULAN SORULAR (SSS) S. Los Santos İtfaiye Müdürlüğü (LSFD), Yangın Önleme Bürosu (FPB) tarafından bu ihbar, “İhlal Bildirimi” nı neden aldım? • Mülkünüzün yakın zamanda yapılan bir yangın / yaşam güvenliği denetimi sırasında, Müfettişimiz derhal dikkat etmeniz gereken bir yangın ihlali ihlali (ler) i tespit etti. Muayene tarihinden itibaren 31 gün içinde takip muayenesi yapabilirsiniz. Takip muayenesinin odak noktası, NOV'nizdeki öğeleri temizlemeye devam edecektir. Daha fazla bilgi için, lütfen dikkatinizi çeken web sitesi bilgileri aracılığıyla, bildiriminizin altında bulunan FPB ile iletişime geçmekten çekinmeyin. S. Neden apartman dairem itfaiye tarafından denetleniyor? • 2008'de Kaliforniya Eyaleti Yangın Mareşali, California eyaletinde bulunan üç veya daha fazla birimden oluşan (R1 / R2 mülkleri) tüm çok aileli konut apartmanlarının devlet çapında yerel İtfaiye Departmanları tarafından her yıl denetleneceğini belirledi. Los Santos Konut ve Toplum Yatırımları Departmanından alınan veriler ile mülkünüzün bu kategoriye girdiği tespit edildi. Devlet Fire Marshal tarafından belirlenen şartları yerine getirmek amacıyla, FPB, bu kriterler kapsamına giren kendi yetki alanındaki tüm mülkleri incelemek için tek tip ve adil bir plan geliştirdi, değerlendirdi ve uyguladı. S. İtfaiye teftişi sırasında odak alanları neler olacak? • Birincil kamu eğitimi hedefi ile mülkünüzde rutin bir yıllık inceleme yapılacaktır. Denetim kaydında belirtildiği gibi, denetçi bina çevresi ve ortak alanlara (yani, bonus odalarına, çamaşır alanlarına vb.) Odaklanacaktır. Tarihsel olarak, her mülk / bina sınıfının kendine özgü bir dizi doğal tehlikesi vardır; FPB, bu denetim sırasında Müfettişler tarafından kullanılmak üzere bir denetim kaydı geliştirmiştir. Bir mülk sahibi, işletmeci ve / veya yöneticisi olarak, belirli mülklerinizi (mülklerinizi) derhal yürütebilmeniz ve bu formu bir rehber olarak kullanmanız önerilir. S. İtfaiye teftişi ile ilgili bir maliyet var mı? • Hayır, şu anda mülkünüzde yapılan denetim, mülkünüzün ihlal edildiği tespit edilmediği ve tahsis edilen sürede düzeltmeler yapamadığınız sürece doğrudan bir maliyeti yoktur. Bununla birlikte, FPB, 01 Ocak 2019 tarihinden itibaren uygulanacak makul ve adil bir maliyet kurtarma planı oluşturmak için Şehir prosedürleri aracılığıyla çalışmaktadır. S. Denetimden önce ne yapmam gerekiyor? • Mülkünüzün genel yangın / can güvenliği gerekliliklerine uygun bir şekilde devam etmesini sağladıysanız, mülk sahibi / müdürü olarak ön denetim sorumluluğunuz yoktur. “R1 / R2 Teftiş Kaydı” nda belirtilen alanlara odaklanarak mülkünüzün kapsamlı bir şekilde yürümesini derhal gerçekleştirmeniz şiddetle tavsiye edilir. S. Binamın ne zaman denetleneceğini nasıl bilebilirim? • Denetimler, R1 / R2 yoğunluğu ve yangın, yaşam ve panik acil durumlar için potansiyel dikkate alınarak sistematik olarak yürütülmektedir. R1 / R2 uyumluluk planının, her takvim yılıyla ilgili tüm R1 / R2 rutin yıllık denetimlerini ve takip uyum denetimlerini tamamlama performansının asgari bir performans hedefi vardır. Mülkünüzün, 12 Mart 2018 ile 12 Mart 2019 arasında ve daha sonra yılda bir kez denetleneceğini tahmin edebilirsiniz. Mülkünüzün yıllık muayeneniz sırasında ilgili kodların herhangi birini ihlal ettiği tespit edilirse, mülkünüzün ilgili tüm yangın kodlarıyla uyumlu olduğu tespit edilene kadar ek uyumluluk denetimleri alırsınız. Ek uygunluk denetimleri, mülk sahibi için belirlenen şehir oranındaki bir maliyetle birlikte gelir ve Şehir Avukatı tarafından yasal işlem yapılır. S. Mülkimin denetim sonuçlarını nasıl anlayacağım? • Rutin muayenede, Müfettiş, sahibinin ve / veya yöneticisinin iletişim bilgilerini (e-posta, basılı kopya veya telefon) almak için makul bir çaba gösterecektir. Bu veriler, Müfettiş veya büro çalışanlarının mülkün sorumlu tarafıyla doğrudan irtibat kurmasına ve elektronik olarak ileriye dönük denetim sonuçları ile ilgili tüm belgelere izin vermesini sağlayacaktır. FPB, karbon ayak izini her fırsatta azaltmaya kendini adamıştır.
 10. Toplum İrtibat Bürosu Los Santos İtfaiyesi, hizmet verdiğimiz toplumla etkin ve işbirliğine dayalı bir ortak olmayı hedeflemektedir. Son dakika haberleri ve acil olaylarla ilgili soruları olan medya mensupları, 213-485-5162 numaralı görevli Kamu Görevlisi ile irtibata geçmelidir. Rutin medya incelemeleri veya görüşme talepleri için lütfen 213-978-3820 numaralı telefondan Halkla İlişkiler Görevlisi ile iletişime geçin. LSFD Halkla İlişkiler Ofisi, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli konularda kamuya yönelik talepleri koordine eder: Sinema ve Televizyon Lisansı Okul Ziyaretleri ve Sunumlar Medya Etkinlikleri Sivil Faaliyetler Şehir / Resmi İş Genel Kayıt Talepleri Yukarıda listelenen bir öğe için istek göndermek için lütfen LSFDrequest@lacity.org adresine ayrıntılı bir e-posta gönderin. LSFD ile işbirliği hakkında ek bilgi için lütfen iletişime geçin: Toplum İrtibat Bürosu 200 Kuzey Ana Cadde, 18. Kat Los Santos, CA 90012 213-978-3820 Halkla İlişkiler Birim Şefi Ashley Rose
 11. Yangın! Ne yapalım? Bölgenizde duman veya ateş görürseniz, hemen 9-1-1 numaralı telefonu arayarak bildiriniz. Konumunuzu not almayı unutmayın, böylece dağıtıcı siz kapatmadan önce acil durum ekipmanını doğru yere gönderebilir. Tahliye Gerekli Olabilir Aracınızı garajda pencereleri kapalı bir şekilde kapatınız. Anahtarlarınızı yanınızda bulundurduğunuzdan emin olun, böylece gerektiğinde hızlı bir şekilde tahliye edebilirsiniz. Garaj kapısını kapatın, kilidi açık bırakın ve elektrik kesintisi durumunda otomatik kapı açıcısını sökün. Her zaman yanınızda bir el feneri ve portatif radyo bulundurun ve yerel haber istasyonunuza bağlı kalın. açık havada Yanıcı bahçe mobilyalarını evden uzaklaştırın veya garajda saklayın. 1/2-inç veya daha kalın kontrplak gibi daha az yanıcı malzeme ile örtme pencereleri, tavan açıklıkları, saçakları ve delikleri. Yangına dayanıklı olduklarında pencere kepenklerini ve jaluzileri kapatınız. Bahçe hortumlarını musluklara takın ve evinizin tüm alanlarına ulaşabilmesi için yerleştirin. Çatıya ulaşmak için yaklaşan yangının karşısındaki evin karşısına bir merdiven yerleştirin. Bütan / propan veya doğal gaz valflerini kapatın. içeride Kıvılcımların içeri girmesini önlemek için evinizin etrafındaki tüm pencereleri ve kapıları kapatın. Evin içindeki yangını yavaşlatmak için evin içindeki tüm kapıları kapatın. Evinizin tüm odalarındaki, sundurmada ve avludaki ışıkları açın. Eviniz duman veya karanlığın içinden daha görünür olacak. Yangının radyan sıcaklığından tutuşmasını önlemek için mobilyaları pencerelerden ve sürgülü cam kapılardan uzaklaştırın. Halkla İlişkiler Birim Şefi Ashley Rose
 12. Brujah

  #0007 Clay Underwood

  Adı : Clay Soyadı : Underwood Doğum Tarihi : 25.06.1990 Rozet Numarası : 0007 Rütbesi : Teğmen CEZA KAYITLARI Personelin ceza kaydı bulunmamakta. ÖDÜL KAYITLARI
 13. Los Santos Fire Department 2018-2019 ''Mülakat ve Parkur'' Bilgilendirmesi 1.Dönem Los Santos Fire Department personel alımları için şart koşulan sözlü mülakat ve spor mülakatı için bilgilendirme aşağıdaki maddelerde belirtilmiştir. Spor Parkuru Adayların özel hazırlanan parkuru en fazla 20 saniye içinde tamamlaması gerekmektedir.Parkur orta düzeyde bir kondisyon sahibi adayın gerekli süre içinde tamamlayacağı şekilde hazırlanmıştır.Adaya en fazla iki defa deneme şansı verilir.Parkur aşağıda görüldüğü gibidir. Sözlü Mülakat Adaya komisyon üyesi veya üyeleri önünde bir takım sorular sorularak diksiyon ve bilgi birikimini ölçülmesi esas alınmıştır.Sorular dönem ve adaya göre değişkenlik gösterebilir.Sözlü mülakatı geçen aday akademiye katılmaya hak kazanır. Eğitim Birim Şefi Nicholas Remington
×