Jump to content

Schopenhauer

Administrator
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Ortalama

About Schopenhauer

 • Rank
  Civilian

Recent Profile Visitors

510 profile views
 1. Schopenhauer

  Destek Ekibi Alımları - KAPALI

  realsideG, offalena, legits, Yeromi ekibe dahil edilmiştir. DÖNEM #2
 2. Schopenhauer

  Destek Ekibi Alımları - KAPALI

  27.12.2018 tarihi itibari ile başvurular kapanmıştır. Sesli görüşmeye çağırılmak üzere uygun adaylara özel mesaj gönderilmiştir. Görüşmelerin sonucunda ekibe katılan kişiler mevcut kanaldan duyurulacaktır.
 3. Schopenhauer

  Destek Ekibi Alımları - KAPALI

  24.12.2018 tarihi itibari ile üç kişi alınmak üzere pozisyonlar tekrar açılmıştır. Son başvuru tarihi 27.12.2018 saat 20:00'dır.
 4. Schopenhauer

  Destek Ekibi Alımları - KAPALI

  19.12.2018 tarihi itibari ile tüm başvurular üst yönetim tarafından incelenmiş ve değerlendirilmiştir. Adayları nötr olarak başvuru üzerinden değerlendirdiğimiz için başvuruyu en önemli husus olarak göz önünde bulunduruyoruz ve genel olarak yetersiz, özensiz başvurulardan dolayı destek ekibine bu alımlarda kimse alınmamıştır. Tekrar başvurular açılana kadar kendini gösteren oyuncularımız arasından ekibimize alımlar yapılması muhtemeldir. DÖNEM #1
 5. Schopenhauer

  Destek Ekibi Alımları - KAPALI

  18.12.2018 tarihi itibari ile başvurular kapanmıştır, inceleme sürecine geçilmiştir. Sonuçlar kısa süre içerisinde açıklanacaktır.
 6. Schopenhauer

  BAŞVURU

  Başvurular okunduğunda duyuru yapılacak, şayet reddedilmiş ise forumdan özel mesaj olarak taraflara bildirilecektir.
 7. Schopenhauer

  Shankar Bidari

  Shankar Bidari Polis Memuru I
 8. Schopenhauer

  Destek Ekibi Alımları - KAPALI

  Topluluk Yardımcısı nedir? Yıllardır aşina olduğumuz rol plan "helper ya da tester" isminin sunucumuza uyarlanmış halidir. Topluluk Yardımcılarının görevleri nelerdir? Destek ekibinin bir parçası olarak bu kişilerin görevleri ise, adlarından da anlaşılacağı üzere topluluk üyelerine ellerinden gelen her konuda yardımcı olmaktır. Eğer başvurular açık durumda ise @Schopenhauer 'e aşağıdaki format ile başvurunuzu gönderebilirsiniz. Topluluk Yardımcısı Başvurusu [FORUM ADI] Ad Soyad, Yaş: Varsa aktif karakterleriniz: Eğitim durumu: İl: Tecrübeleriniz: Programlama(Web/ Pawn), harita, modelleme bilginiz var mı?: Varsa, hangileri ne derecede?: Neden ekibin bir parçası olmak istiyorsunuz?: Neden ekibin bir parçası olmalısınız?:
 9. Schopenhauer

  Venturas Esintisi

  Başarılı ekip. Freddie Reeves'ten selamlar 🙂
×